ANTIOXIDANT

Lidský organismus je každý den vystavován působení volných radikálů. Tyto vysoce reaktivní molekuly způsobují tzv. oxidační stres a škodí tak našemu zdraví.

Antioxidanty jsou látky, které dokáží volné radikály blokovat a my se tak můžeme před oxidačním stresem účinněji bránit. Jsou ideální pro všechny, kteří čelí zvýšenému psychickému či fyzickému vypětí.

  • 100% standardizovaný extrakt z Arónie
  • 90 kapslí
  • Široké spektrum látek – vitamíny (A, C, E, rutin), minerály (železo, draslík, mangan), pektin
  • Přírodní antokyany s antioxidačním působením
Můžeme doručit do:
28.1.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 45
Značka: Žij chytře
490 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Arónie, neboli temnoplodec, je ovoce původem ze Severní Ameriky. Běžně se však vyskytuje i v našich zeměpisných šířkách. Plody arónie mají tmavě rudou až černou barvu díky obsahu látek zvaných antokyany. Ty mají silný antioxidační potenciál, který je dlouhodobě předmětem mnoha klinických studií.

Zajímavost: Arónie zůstávala dlouhou dobu stranou pozornosti vědců. O její plošné rozšíření a popularitu se zasloužil až na počátku 20. století ruský šlechtitel Ivan Vladimirovič Mičurin. Za své pěstitelské úspěchy byl dokonce dvakrát oceněn Leninovým řádem!


Doplněk stravy

Složení: 1 kapsle obsahuje: temnoplodec černoplodý (Aronia melanocarpa) standardizovaný extrakt 500 mg (1% antokyany), kluzné látky – stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Obsah: 90 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2× denně, nejlépe mezi jídly. Dostatečně zapít vodou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

zijchytre-antioxidant

Pro Žij chytře exkluzivně vyrábí: DoktorBio s.r.o., třída Míru 60 Pardubice 53002, ČR