Chcete podpořit zdraví svých buněk a mít více energie?

Kopie návrhu fotky clanky zhubni chytre (4)

Přírodní antioxidanty nastartují metabolismus i vaši imunitu

Jako účinný doplněk zdravého životního stylu můžete zařadit třeba směs přírodních antioxidantů v BIO kvalitě Zelená pro energii (chlorella, zelený ječmen, matcha tea, spirulina). Podpoří vás nejenom v boji s únavou, nadváhou, volnými radikály, ale dokáže také dokáže nakopnout oslabenou imunitu!

Naše imunita podléhá oxidačnímu stresu

Antioxidanty jsou látky, které mají v lidském těle nezastupitelnou funkci. Jako vedlejší produkt metabolických reakcí totiž vznikají tzv. volné radikály, jejichž množství může významně ovlivnit naše zdraví. V ideálním poměru přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Pokud jich ale máme v těle nadbytek, začnou napadat i dosud zdravé buňky. Tento proces, tzv. oxidační stres, může dlouhodobě vést ke změnám v organismu a následně i ke vzniku závažných chorob. A právě antioxidanty na sebe dokáží volné radikály navázat a předejít tak nežádoucímu poškození buněk.

Jak tedy zajistit, abychom měli antioxidantů vždy dostatek? Naše tělo si je v omezené míře dokáže vyrobit samo, stárnutím a nezdravým životním stylem ale o tuto schopnost postupně přicházíme. Měli bychom proto včas začít myslet především na úpravu životních návyků, ale také na vhodné doplňky stravy.

55

Přirozenou obranyschopnost posílí sladkovodní řasy 

BIO směs Zelená pro energii si snadno připravíte každý den ve formě smoothie, teplého či studeného nápoje. Chlorella je zelená sladkovodní řasa oblíbená zejména na Taiwanu a v Japonsku. To je mimo jiné známé dlouhověkostí svých obyvatel! Kromě vysokého množství chlorofylu obsahuje chlorella celou řadu prospěšných vitamínů a látek, které vám vlijí do žil novou vitalitu a energii. Posílí vaše srdce a cévy, obnoví přirozenou obranyschopnost i normální funkci jater. Má také schopnost zbavovat tělo težkých kovů.

Věděli jste, že sladkovodní sinice spirulina má vlákna stočená do šroubovice podobné lidské DNA? Jako cenný zdroj bílkovin ji využívaly už domorodé africké a středoamerické kmeny! Tento silný antioxidant posiluje imunitu, dokáže stabilizovat hladinu cukru v krvi a lépe tak udržet váhu pod kontrolou.

V průběhu celého roku vás nejen svou jasně zelenou barvou povzbudí i jeden z nejvšestrannějších antioxidantů mladý ječmen. Je plný důležitých enzymů, vitamínů řady B, minerálů, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. 

Zázračnou čtveřici uzavírá speciální odrůda zeleného čaje původem z Japonska matcha. Kromě toho, že vás psychicky i fyzicky povzbudí, podporuje i normální činnost srdce a zdraví zubů. Urychluje metabolismus tuků a je tak účinným pomocníkem v boji s nadváhou. Stejně jako většina antioxidantů má také pozitivní vliv na imunitu. Kromě zdravotních benefitů se využívá i pro dobarvení a dochucení celé řady receptů. Kávě nebo tradičnímu dortíku totiž dodá unikátní nazelenalý vzhled.

Dopřejte si vrchovatou porci zdraví, energie a vitality! Více informací o produktu najdete v našem >> e-shopu.

Kopie návrhu fotky clanky zhubni chytre (3)