Ostropestřec mariánský

fotky clanky zhubni chytre (5)

Přírodní antioxidant pro vaše játra

U nás je ostropestřec známý především ve spojitosti s jaterním zdravím. Játra patří k nejdůležitějším lidským orgánům, podílí se na metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin, produkci žluči i hormonů. Jsou zásobárnou glykogenu, železa, vitaminů, minerálů a zcela nenahraditelným prostředníkem při detoxikaci organismu. A právě ostropestřec je výborným přírodním antioxidantem posilujícím naši imunitu a celkovou výkonnost. 

Je velmi populární jako součást detoxikačních kúr. 

Kopie návrhu fotky clanky zhubni chytre

Bodlák, který pohladí vaše zdraví 

Půvabný, až 200 cm vysoký bodlák s výraznou nafialovělou korunou pochází původně ze Středomoří, Severní Afriky a Asie, kde dozrává ve druhé polovině září. Jeho účinky jsou známé přes 2000 let, využíval je již římský léčitel Plinius. Od středověku se pak ostropestřec začal masivně šířit po celé Evropě.

 

Kopie návrhu fotky clanky zhubni chytre (1)

 Kvalita bez kompromisů na zijchytre.cz

Vzhledem ke značné oblibě ostropestřce se na trhu setkáte s celou řadou doplňků stravy. Obsah účinných látek je ale velmi různorodý. U produktů z řady zijchytre.cz si můžete být jistí, že za své peníze dostanete opravdovou kvalitu. Naše doplňky vyrábíme v České republice pouze ze surovin od prověřených dodavatelů, které podrobujeme přísným kontrolám na přítomnost těžkých kovů, plísní či pesticidů. Na základě toho jsme získali řadu mezinárodních certifikací. Celý proces navíc konzultujeme s předním českým odborníkem na zdravý životní styl Ing. Petrem Havlíčkem.

 

ostropestrec

Nepoužíváme žádné umělé náhražky a obsah účinných látek vždy uvádíme přehledně na obalech.  Ostropestřec z řady zijchytre.cz najdete v našem e-shopu.