Blog

Kopie návrhu Newsletter zhubni chytre

 

Jak můžeme posílit imunitu a čím se nám naopak může zhoršit? 

S příchodem podzimu se každoročně snažíme posilovat naši imunitu, tedy schopnost organismu odolávat škodlivým vlivům. Letos to vzhledem k pandemii platí dvojnásob. Úplným základem je samozřejmě zdravý životní styl. Rozumná míra pohybu na čerstvém vzduchu, dostatek spánku, vyhýbání sedlouhodobémustresu a pestrá strava bohatá na ovoce a zeleninu. Asi nemusíme připomínat, že kouřením a nestřídmým požíváním alkoholu svému zdraví dvakrát neprospějeme. Zařadit naopak můžete otužování a saunování nebo celou řadu přírodních produktů, na které se podíváme blíže v následujícím článku

 

 

Kopie návrhu Newsletter zhubni chytre (1)

 

5 tipů na fermentované potraviny, které vás postaví na nohy

Fermentace se už nějaký ten pátek hřeje na výsluní gastronomických trendů. Právě teď však nastává období, kdy můžeme ještě výrazněji těžit z jejích zdravotních benefitů. Fermentované neboli kvašené potraviny jsou stravitelnější a díky přítomnosti mléčných bakterií vyživují váš střevní mikrobiom. Kromě toho zlepšují využitelnost vitamínů v těle, významně tak posilují oslabenou imunitu. Jak celý ten úžasný proces funguje? Čtěte dál!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení