SPÁNEK

Kvalitní spánek je zcela nezbytný pro regeneraci organismu a tvoří tak základ zdravého a spokojeného života. Podpořit jej můžete naší kombinací osvědčených bylin z prověřených zdrojů. Účinné spojení adaptogenního šišáku, meduňky, kozlíku a chmelu vychází z tradičních receptur. Zklidní váš organismus, podpoří usínání a kvalitní spánek.

  • Kozlík + meduňka + šišák + chmel
  • 60 kapslí
  • Zklidnění, usínání, relaxace
  • Standardizované extrakty s garantovaným množstvím účinných látek
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 49
Značka: Žij chytře
530 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
  • Kozlík lékařský – tato oblíbená vytrvalá bylina se běžně vyskytuje i na území České republiky. Její uvolňující účinky jsou všeobecně známé. Kromě toho navozuje i celkovou duševní pohodu, podporuje funkce mozku nebo normální funkci trávení.
  • Meduňka lékařská – tradiční bylinka s příjemným osvěžujícím aroma citrónu vás doslova „hodí do pohody“. 
  • Chmel otáčivý – kromě toho, že dodává pivu jeho charakteristickou hořkou chuť, umí také uklidnit, navodit spánek nebo normalizovat činnost naší nervové soustavy
  • Šišák bajkalský 

Zajímavost: Relaxačních účinků kozlíku využíval již slavný starověký lékař Hippokrates. S oblibou jej dokonce nazýval „zázračný kořen“! Kozlík je ale velmi oblíbený i mezi domácími kočkami, které aroma této byliny silně zklidňuje.


Doplněk stravy

Složení: 1 kapsle obsahuje: kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt 120 mg (10:1), meduňka lékařská (Melissa officinalis) standardizovaný extrakt 100 mg (10:1), šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) standardizovaný extrakt 100 mg (5:1), chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt 50 mg (10:1), kluzné látky – stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Obsah: 60 kapslí                    Čistá váha: 22 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 30–60 min před spánkem. Dostatečně zapít vodou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

zijchytre-spanek

Pro Žij chytře exkluzivně vyrábí: DoktorBio s.r.o., třída Míru 60 Pardubice 53002, ČR